Yaz geldi. Deniz sezonu çoktan açıldı. Kadınlar sonbahardan itibaren bikinilerini içine girebilmek için hazırlıklarına başlamıştı. Fazla kilolar verildi ve plajlarda en güzel şekilde boy göstermek için bikiniler alındı. Ancak plajlarda güzel görünmek için hazırlıklar bununla bitmedi. Çekici görünmenin ipuçlarını yayınlamaya devam ediyoruz.

Plajlarda güzel görünmek sadece iyi bir vücuda sahip olmakla ve en güzel bikiniyi giymekle bitmiyor. İşte size plaklarda güzel görünmenizi sağlayacak ipuçları.

  1. Sahillerde güzel olmanın il şarttı tabi ki doğal olmak. Doğallığa ve rahatlığa önem vermeniz gerekir.
  2. Vücut tipinize uygun olan bikini ya da mayo modelini seçmelisiniz. Size uygun olmayan bir model sizi güzelleştirmek yerine komik bir duruma düşürebilir. Bu yüzden vücut tipinizi iyi tanımanız gerekir.
  3. Mayo ya da bikininize uygun plaj aksesuarları ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
  4. Kamufle etmek istediğiniz taraflar için pareolar ya da plaj elbiseleri tercih edebilirsiniz.
  5. Sezonun trendi olan renkte maya ve bikini seçmek sizi görsel anlamda bir adım öteye taşıyacaktır.
  6. Eğer saçlarınızı açık bırakmayı düşünüyorsanız denizden çıktıktan sonra mutlaka duş alınmalıdır. Her seferinde duş almak istemiyorsanız eğer saçlarınızı toplamakta fayda vardır. Böylece saçlar daha deri toplu duracaktır.
  7. Denizden çıktıktan sonra kurulanmaya özen gösterin ve güneş koruyucularınızı yenileyin. Böylece çekici görüntünüzü korumaya devam edebilirsiniz.
  8. Birkaç çeşit bikini alarak bunları arasında uygun kombinler yaratabilirsiniz.
  9. Bikini izleri kadınlardaki çekici görünümü boan bir detaydır aslında. Sizde bun görüntüden hoşlanmıyorsanız eğer ilk güneşlenmeye başladığınızda askısı olmayan bikini ve mayolar tercih edebilirsiniz.  Ya da askıları omuzlardan indirip sırtınızda bağlayarak da bu sorunu halledebilirsiniz.
  10. Son olarak bikini ya da mayonuza uygun bir güneş gözlüğü, küpe ya da bilezik ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Okumaya devam edin