Bolca alkış toplayıp takdirlere şayan olan Boğa burcu özelliklerinde sıra! Bakalım Boğa’nın enleri arasında neler var?

EN SABIRLI

 

Boğa burcu denince akla ilk gelen özelliklerinden biri sabırlı olmasıdır. aklına koyduğunu gözüyle görmedende rahata ermez. Aceleyle davrananların kaçırdığı fırsatlar, sabırla gelen mutlu sonlar, toleransı bol ilişkiler boğa yaşamının olmazsa olmazlarındandır. Herkes birbirini boğanın sabır kulesine düşürmeye çalışsa nafile, boğanın sabrının ötesindeki köyü gören bulunmaz.

EN SADIK

 

Boğa herkesi hayatına almaz. gönlü çabuk aşka konmaz herkese ilk günden ''ölürüm'' şarkıları tutturmaz. ilk önce uzun uzadıya gözlem yapar hem sevdiğinden hem de sevildiğinden emin olmadan adımda atmaz hiçbir işe de kalkışmaz! Evi, yurdu, boğanın sahip olduğu herşey çok değerlidir. öyle herkes ulaşamaz. Boğa '' aldatmayan erkek yoktur'' tabularını yıkar '' çapkın kadın '' ihtimallerini yıkar.

 

EN PRATİK

 

 

 

Boğanın en pratikler listesinde başı çekmeside benzeri bir sebebi vardır. kendisi keyfini pek sever. artık bilmeyenimiz yok ! Kaliteden ödün vermeyen yaşantısının olmazsa olmazı dinlenmeye ayırdığı vakitlerdir.

Büyüklerimizden sıkça duyarız; tembelliğin ve fakirliğin insanları mucit yaptığı çoktur ! kendisi paradanda, zamandanda, enerjidende tasarrufu sever, bunun için en pratik çözümleri o bulur.

 

 

EN KIYMET BİLEN

 

 

Boğanın damak tadı lezzeti iyi bilir, kulağı sanatı işitir, gözleri estetik olanı yansımasından tanır. Boğa gurme damaklı, hassas kulaklı, kalite avcısıdır! kıymete uygun değer biçebilen, estetik, leziz, kaliteli olanın ve her güzelin farkında olan Boğa, sahip olduklarının kıymetini de en çok bilendir!

 

 

 

Okumaya devam edin