Dünyada yapılan birçok araştırmalara göre kadınların birçoğunun sinir olduğu ortak konu mevcut. Kadınları etkilemeye çalışan erkekler için aslında bu oldukça faydalı bir araştırma. Bu araştırmanın sonucuna göre kadınlar nelere sinirleniyor inceleyelim.
  1. Erkek arkadaşlarıyla ya da eşleriyle çoğu zaman playstation oynamak veya sinemaya izlemeye gittiklerinde.
  2.  Kadınların yazdıkları cep telefonu mesajlarına tamam ya da evet cevabı gibi kısa ve öz mesajlara kadınlar deli olurlar. Kısa ve öz cevaplar yerine onları tatmin edecek cümleler kurmayı sakın unutmayın.
  3. Erkeklerin kadınların gerginliklerini regli dönemine bağlamaları onları sinirlendiren diğer bir durumdur.  Kadınlardan gelen her türlü ters tepkilerin kendilerinden kaynaklandığını düşünmeyip, yaklaşan regli dönemiyle ilgili olabileceğini sanmak ve bunu onlara sık sık belirtmek.  Bu durum kadınları en çok kızdıran ve sinirlendiren olaylardan bir tanesidir. Siz siz olun kadınlara bu şekilde ithamlarda sakın bulunmayın. 
  4. Hafta sonu yaklaştığında, bayanların her zaman bir planı olmasına karşın erkeklerin hiçbir planlarının olmaması.
  5. Kirli ve düzensiz ortamalar kadınları sinirlendiren diğer bir unsurdur. Hele birde aşırı titiz bir partneriniz var ise. Evde kirli bulaşıkların bulaşık makinası yerine lavabo içerisine bırakılması ve giysilerin ortalarda dağınık şekilde bulunması gibi durumlar, kadınlar tarafından asla tahammül edilemeyen davranışlardır.
  6. Eski arkadaşlıkların samimiyeti ve devamı kadınların çıldırtan ve patlama noktasına getiren bir diğer husustur. Sevgililerinin eski kız arkadaşlarıyla daha önceki gibi samimi olmaları ve sık olarak görüşmeleri asla tasvip edilmeyen bir durumdur.
Okumaya devam edin