Sosyal Medya

BURÇLAR

Hangi burcun kadını nasıl aşk yaşar ?

sadece erkekler girebilir !! işte sevdiğiniz, açılmayı düşündüğünüz, hoşlandığınız kadının nasıl aşk yaşadığını merak ediyorsaniz sizi buraya alalım

KOÇ BURCU KADINI
Kolayca bağlanmaz bu burcun kadınları. Biraz çocuksudur. İlişkisinde baskı görmekten hiç hoşlanmaz. İsteklerinde ısrarcı bir tutum sergiler.
 
BOĞA BURCU KADINI
Uzun soluklu ilişki kadınıdır. İlişkilerinde ten uyumunu önemser hayatın keyif veren taraflarına düşkündür.
 
İKİZLER BURCU KADINI
Kolay bağlanmayan ikizler kadını, karşı tarafın zekasına aşık olurlar. Erkeği zekasıyla cezb ederler. Duygusal gerilimler yaşamayı pek sevmezler.
 
YENGEÇ BURCU KADINI
Romantizm çok önemlidir yengeç kadınları için,zaman zaman kıskanç davranabilirler. Sevdiklerine karşı oldukça korumacı bir burçtur.
 
ASLAN BURCU KADINI
Hediyeler ve sürprizlerden çok hoşlanırlar. Cömert erkeklerden hoşlanırlar. Sevgilerini göstermekten hiç çekinmezler. Gurur duyacağı ve övüneceği biriyle birlikte olmak ister.
 
 
BAŞAK BURCU KADINI
Duygularını kolay ifade edemeyen burçtur. Başak kadını birlikte olduğu kişiden saygı görmek ister. Ciddi ve herkes tarafından sayılan erkeklerden hoşlanırlar.
 
TERAZİ BURCU KADINI
İlişki odaklı kadınlardır. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmaz.
ilişkide romantik olan taraftır. Hayattan keyif alabilen zarif insanlarla birlikte olurlar.
 
 
AKREP BURCU KADINI
Romantiklerdir ama belli etmezler. İçlerinde çok derin duygular beslerler. İlişkilerinde partnerini oldukça kıskanabilir. Seksi ve tutkuludur.
 
 
YAY BURCU KADINI
Arkadaşlığı ön planda olan ilişkileri tercih ederler.
Birlikte eğlenebileceği insanlarla zaman geçirmekten hoşlanırlar. 
 
OĞLAK BURCU KADINI
Hayatlarında çalışkan ve kariyer sahibi bir partner isterler. İlişkileri karşılıklı saygıya dayalıdır. Birlikte olduğu insana kişisel alanları ile alakalı saygı gösterirler,aynı şekilde onlarda partnerlerinden beklerler.
 
 
KOVA BURCU KADINI
Özgürlüğüne düşkündür partneriyle her konuda konuşup tartışa bilirler. Bu burç kadınları marjinal erkeklerden hoşlanırlar. Bireyseldirler ve özgürlüklerine düşkündürler. 
 
 
BALIK BURCU KADINI
Aşka aşık olan bu kadınlar daha çok platonik aşkı severler. Çok narin şefkatli kişilerdir. Sevdiği kişinin de onun gibi şefkatli olmasını ister. Ayrıca partnerinin onu sahiplenmesini ister. Fazlasıyla fedakar kadınlardır.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.