Sosyal Medya

BURÇLAR

7 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMU

7 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI..

Sevgili Koç;
İstediklerini ulaşabilmek için son hamlelerini yapmaya hazırsın. Önüne çıkabilecek bir takım aksilikler,hedeflerini gün ortasına kadar karşılıksız bırakabilir. Öğleden sonra sosyal hayatında hareketlilik görünecek,maddi konuda karşılıksız destekler görebilirsin.
 
 
Sevgili Boğa;
Bugün kendini streste hissedebileceğim bir gün olabilir ama öğleden sonra ikili ilişkilerinde uyum ortamı oluşturabilirsin. Öğleden sonra değişen enerjinin,sana getirilen önerilere açık olmanla birlikte farklılaşabilir.
 
 
 
Sevgili İkizler;
Öğlene kadar güzel olacağını düşündüğün işlerden biraz uzak kalmalısın. Üzerindeki stres çevrendeki insanlarla uyumlu hareket etmeni önleyecektir. Öğleden sonrası için maddi durumlarını gözden geçirebilirsin.
 
 
 
Sevgili Yengeç;
Bugün ihmal ettiğin sevdiklerini ziyaret edebilirsin. Sabah saatlerinde yarım kalmış işlerini halledebilirsin. Bugün senin için çok huzurlu olacağı benziyor.
 
 
 
Sevgili Aslan;
Bugün öğlene kadar yaşadığın olay ve ilişkilerde kendine özgün bir tavır belirleyerek sessizce ilerleye bilirsin. Bugün karşına çıkan engelleri ve krizleri fırsata çevirebileceğin bir güne benziyor.
 
 
 
 
Sevgili Başak;
Gayrimenkul ile alakalı işlerini planlayarak güne başlayabilirsin. Öğlene kadar planlamalarından çok verim alamazsanda öğleden sonra yaptığın plan ve organizasyondan keyif almaya başlayacaksın.
 
 
 
Sevgili Terazi;
Kendi içinde yaşadığın kriz ve stresten dolayı çevrendeki insanlara soğuk ve mesafeli yaklaşabilirsin. Bir süredir beklediğin haberi alacağa benziyorsun. Bu haber senin ani kararlar almana neden olabilir.
 
 
 
Sevgili Akrep;
Ailenden veya güçlü kişilerden alacağın destekleri lehine kullanmanızı sağlayacak fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsin. Zevklerin için yüksek harcamalar yapabilirsi. Gün sonunda bu harcamaların senin için problem yaratacağını gözden kaçırmamalısın.
 
 
 
Sevgili Yay;
Sabah saatlerinde kendini gergin hissedebilirsin. Mümkün oldukça işlerini tek başına organize etmelisin. Kendi duygularına güvenmelisin. Günün ilerleyen saatlerinde kendine güvenin tekrar yerine gelecektir.
 
 
Sevgili Oğlak;
Bu sabah güne empati yaparak başlayabilirsin. Bu sıralar kendine fazla yüklenmen hayattan daha az keyif almanın neden olabilir. Öğleden sonra burcuna geçen ay kendi bildiğin doğrulardan yola çıkarak her şey kontrol altına alma isteği verebilir.
 
 
 
 
Sevgili Kova;
Gün içinde hedeflerine ulaşmakda oldukça zorlanabilirsiniz. Zaman zaman iç dünyana çekilme isteği içerisinde olabilirsin. Kontrolün dışında gerçekleşebilecek durumlara karşı dikkatli olmalısın. Sabırlı davranmayı öğrenmelisin. Bugün hem duygusal hem ailevi hem de maddi kaynaklı gelişmelere hazırlıklı olmalısın.
 
 
 
Sevgili Balık;
Bugün genel olarak biraz karamsar olsanda, yapılması gereken işlerine odaklanmalısın. Dağılmadan planlı ve programlı olmayı başarabilirsin. İlişkinde vermiş olduğun emek ve fedakarlığın karşılığını ummadığın bir şekilde alabilirsin.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.