Sosyal Medya

BURÇLAR

Astrooburc Ekim 10, 2019 Perşembe Burç yorumları

Astrooburç instagram sayfasının günlük Burç yorumlarınızı okumadınız mı? Burçlar için bugün yapması gereken önerilerimizi paylaştık. Bizi takipte kalın!

Sevgili Koç; Bugün sabah saatlerinden itibaren toplumsal konularla ilgilenebilirsin. Geleceğinle ilgili planlarında değişiklikler yapabilirsin. Maddi harcamaların gelirinden daha fazla olduğu için sıkıntılar yasabilirsin. Harcamalarına dikkat etmelisin.


Sevgili Boğa; iş hayatında ve sosyal hayatında yoğun bir tempo seni bekliyor. Aktif bir çalışma planı yaparak her şeyin üstesinden gelebilirsin. Kendinede zaman ayırmayı ihmal etmemelisin. Fikirlerinde ısrarcı olmamalı başkalarının fikirlerinide değerlendirmeye almalısın.


Sevgili İkizler; sabah saatlerinde başlayacak olan yoğunluk aksam saatlerine kadar sürebilir. Düşüncelerini ifade etmek isterken engellere takılabilirsin. Sözlerine dikkat ederek görüşlerini söylemede fayda var.


Sevgili Yengeç; Maddi durumlarınla ilgili attığın adımlarda pürüzler çıkabilir. Harcamalarına dikkat etmelisin. Insanların söylediklerini bu sıralar kendine dert ediyor olabilirsin. Bu konuya fazla takilmamanda fayda var.


Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan ay sosyal çevrende ve ikili ilişkilerinde kendini daha iyi ifade etmene etken olabilir. Partnerinle ciddi adımlar atma düşünceleri olabilir. Ama hersey istediğin gibi şekillenmeye bilir. Herkesin senin gibi davranıp, düşünmesini beklememelisin.


Sevgili Başak; Günün ilk saatlerinden itibaren yoğun bir iş temposu içinde olabilirsin çalışma arkadaşlarınla yaşamış olduğun fikir ayrılıkları sizi inatlaşmalara götürebilir. Buda günlük işlerinin aksamasına neden olabilir. Yeni bir iş arayışına görebilirsin.


Sevgili Terazi; sabah saatlerinden itibaren enerjin oldukça yüksek olabilir. Is hayatında seni bekleyen bir başarının olmasi mümkün. Akşam saatlerine doğru ailen ve yakın çevrenle bir arada olmak istebilirsin. Bunun için planlamalar yapabilirsin.


Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatında alman gereken kararlar olabilir. Net çizgilerinin dışına çıkmak zorunda kalabileceğin durumlar söz konusu olabilir. Sakin davranamaya özen göstermelisin.


Sevgili Yay; Bugün yakın çevrenden istediğin desteği alamayabilirsin. Is hayatin fazla yoğun olduğu için sinir ve strese girmiş olabilirsin. Bu durumun çevrendeki insanları da olumsuz etkiliyor olabilir. Sağlığına dikkat etmen gereken bir döneme giriyorsun.


Sevgili Oğlak; yapacağın yatırımlar risk almanı gerektirebilir. Bu yatırımlarla borçlanabilirsin. Yatırım yapmadan önce yakın çevrenden yada sevdiklerinden yardim ve fikir almam gerekiyor. Onlarin söylediklerini dinlemesin eleştirilere acik olursan bu konudan zararsız bi şekilde sıyrılabilirsin.


Sevgili Kova; burcunda ilerleyen ay sayesinde iletişiminin kuvvetli olduğu bir dönemdesin. Yakın çevrenle alakali bir kaç sorun yaşabilirsin. Taşınma yada eşya değiştirme gibi giderlerinin olmasi mümkün. Bu durumu biraz ertelemende fayda var.


Sevgili Balık; Bugün geleceğe yönelik planlar yapabilirsin. Dışardan gelen duyumlar ve dedikodular sinirlenmene ve öfkeni kontrol edememene sebep olabilir. Konuları fazla irdelememelisin. Ailenin desteği üzerinde olacam.Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.