Sosyal Medya

BURÇLAR

Astrooburc Ekim 11, 2019 Cuma Burç yorumları

Astrooburç instagram sayfasının günlük Burç yorumlarınızı okumadınız mı? Burçlar için bugün yapması gereken önerilerimizi paylaştık. Bizi takipte kalın!

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren yoğun bir tempo halimde olabilirsin. Riskler alarak hedeflerine ulaşmak isteyebilirsin. Maddi konularda gelir elde edebilirsin. Yatırım yapmış olduğun bir konuda kara geçebilirsin.


Sevgili Boğa; Bugün sosyal hayatınla ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Kıskançlığın yüzünden ikili ilişkilerinde sıkıntı yaşabilirsin. Eğer partnerin yoksa geçmişinden gelen biriyle tekrar eski ilişkinizi gözden geçirebilirsin.


Sevgili ikizler; sabah saatlerinde iş hayatınla ilgili vermiş olduğun kararların karşısında durucak ve muhalefet edecek kişilerle karşı karşıya gelebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle çatışmalar yaşayabilirsin. Ama vazgeçmemelisin.


Sevgili Yengeç; Bugün partnerinle birlikte zaman geçirebilir sevdiğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Fazla sevgi sende kıskançlığa neden olabilir. Bu konuda kendine hakim olmalısın. Keyfi harcamalarının önüne geçmelisin yoksa maddi açıdan sıkıntıya düşebilirsin.


Sevgili Aslan; herkesden gizli tuttuğun iş girişimlerinde başarıya ulaşabilirsin. Ailen için yapmak istediğin bir takım şeyler olabilir. Ama her şey hemen olmuyor bunun için kendine biraz daha zaman ayırman gerekebilir.


Sevgili Başak; Bugün çok yoğun çalışarak üzerinde uzun zamandan beri mesai harcamış olduğun bir projenin son aşamasınıda olabilirsin. Bu çalışmanın ve emeğinin karşılığını alcaksın. Akşam saatlerinde sevdiğin kişilerle vakit geçirmek isteyebilir onlarla bazı şeyleri paylaşmak isteyebilirsin.


Sevgili Terazi; maddi anlamda karşına yeni fırsatlar çıkabilir. Geleceğinle ilgili yatırım yapmak isteyebilirsin. Ama eline geçen parayı yatırıma dönüştürmeden önce biraz daha düşünmelisin.


Sevgili Akrep; Bugün kendini rahat ifade edebileceğin ve sorunlarını rahatlıkla çözebileceğin bir gün olabilir. Partnerinle aranda bir sorun olabilir bu sorunu onunla konuşarak rahatça çözebilirsin. Kıskançlıklarını bir kenara bırakıp olaylara daha objektif yaklaşmalısın.


Sevgili Yay; Bugün kendinle başbaşa kalabilir ve korkularının üzerine gidebilirsin. Ailenin senden yardım istemesiyle fedakarlıklar yapabilirsin. Bu fedakarlıklar seni de mutlu edebilir.


Sevgili Oğlak; arkadaşlarınla aranda gerginlikler oluşabilir. Onlarla arana mesafe koyabilirsin. Geleceğinle alakali hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak için cok fazla çalışıyorsun. Sağlığını göz ardı etmemelisin.


Sevgili Kova; kendinle ilgilenebileceğin ve işlerini bir kenara atıp sakince kendini dinleyebileceğin bir gün olabilir. Her şeyi bir kenara bırakıp kendinle başbaşa kalmak isteyebilirsin. Bu durum sana cok iyi gelebilir. Hayatında ki olumsuzlukları ve bu olumsuzlukların sebeblerini görebilirsin.


Sevgili Balık; Bugün görüş ve inançlarını rahatça ifade edebileceğin bir gün olabilir. Kendine daha farklı şeyler katmak isteyebilirsin. Bunun için yeni kişilerle tanışabilir onlardan bilgi alabilirsin.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.