Sosyal Medya

BURÇLAR

Astrooburc Ekim 12, 2019 Cumartesi Burç yorumları

Astrooburç instagram sayfasının günlük Burç yorumlarınızı okumadınız mı? Burçlar için bugün yapması gereken önerilerimizi paylaştık. Bizi takipte kalın!

Sevgili Koç; bugünler ailenle aranda oluşan gerginlikler ilişkinde bazı sorunlara neden olabilir. Ailede yaşanan sıkıntılarını partnerine yansıtmamalısın. Bir kapının kapanıp diğerinin açılacağı bir döneme giriyorsun.


Sevgili Boğa; duygusal olarak etkileyeceğin bir takım olaylarla karşı karşıya kalabilirsin. Kendine ve sinirlerine hakim olmalısın. Ağzından çıkan kelimeler karşı tarafı kırabilir.


Sevgili İkizler; Maddi konularda beklentilerin karşılanmamış olabilir. İş hayatında kariyer elde edebilmek için ya da terfi edebilmek için tüm yeteneklerini ortaya koymalısın. Süregelen ilişkinde ya da yeni başlamış olduğun ilişkinde bir takım çekişmeler ve gerginler yaşaman mümkün.


Sevgili Yengeç; burcunda ilerlemekte olan ay seni duygusal açıdan etkileyebilir. Olaylar karşısında duygusal yaklaşımlarda bulunabilirsin. Etrafında seni baskılayan insanlardan uzak durmalısın seni etkileyip fikir ve düşüncelerini değiştirmeye çalışabilirler. Dikkat etmende fayda var.


Sevgili Aslan; aile hayatında yaşamış olduğun bir kac sıkıntı belli etmesende seni derinden yaralamış olabilir. Uzun zamandan beri göremediğin arkadaşlarınla buluşabilir. Tekrar samimiyet kurabilirsin.


Sevgili Başak; çevrendeki sevdiğin insanlar senden yardım isteyebilir. Maddi ve manevi olarak destek vermen gerekebilir. Ikili ilişkinde yolunda gitmeyen bazı durumlarla karşılaşabilirsin. Sakinliğini koruyarak olayları uzatmadan çözüm yoluna götürebilirsin.


Sevgili Terazi; duygusal olarak etkileyeceğin olayların yaşanması mümkün bir gün seni bekliyor olabilir. Iş hayatında almış olduğun bir karar seni sıkıntıya sokabilir. Kararlar almadan önce enine boyuna düşünmende fayda var.


Sevgili Akrep; bu dönmede bazı şeylerin yolunda gitmemesi seni umutsuzluğa sürükleyebilir. Kendini yanlız hissebilirsin.
Yakın çevrenle sorunlarını paylaşarak akılcı çözümlere ulaşabilirsin. Yardım almaktan çekinmemelisin.


Sevgili Yay; hem duygusal hayatında hemde iş hayatında zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsin. Kendini bir an önce toparlayıp bu durumun geçici olduğunu unutmamalısın. Kendini daha enerjik ve mutlu hissettirecek ortamlarda bulunman sana iyi gelecektir.


Sevgili Oğlak; karşıt burcunda olan ay yakın çevrenle ilişkilerini kuvvetlendirebilir. Sevdiklerinle arandaki sorunları büyütmeden çözebilirsin. Ikili ilişkilerinde geleceğe dair ciddi adımlar atabilirsin.


Sevgili Kova; sorumluluklarının artması seni kısıtlıyor olabilir
Özgürlüklerinin elinden alındığını hissedebilirsin. Aile içinde oluşan karmaşa seni yıpratabilir. Kısa zaman icinde çözüme ulaştıracaktır.


Sevgili Balık; ikili ilişkilerinde beklediğini bulamayabilirsin. Bu durum seni üzebilir. Duygusal açıdan baskın bir yapıda olduğun için karamsarlığa kapılman gayet normal. Ama olanları zamana bırakmanda fayda var.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.