Ten makyajı için fondöten ve kapatıcı önerisi
Bazı insanlar fondötensiz asla yapamaz biliyorum :) Ama fondötenin yararları gibi yüzümüze olan zararlarını da biliyoruz.
Bu yüzden benim size tavsiyem,2 yıldır kullandığım biri olarak PURE BEAUTY CC KREM♡ Fakat sadece Watsons da satılıyor arkadaşlar.
Kesinlikle pişman olmayacağınızdan eminim.
Kapatıcıya gelirsek; Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı ♡ Bu ürün gerçekten göz altı şişkinliklerini, göz altındaki ince çizgileri ve koyu halkaları gizleyebilen ürün.Ve asla hemen bitmeyen bi ürün :)
 
 
Allık ve aydınlatıcı önerisi
Eğer yüzüne biraz renk vermek istiyor ama hangi allığı kullanacağını bilmiyorsan, doğal tonları ile Maybelline Fit Me allıklar ♡ senin için en iyi tercihlerden biri olacak.
Eğer aydınlatıcı işinde biraz daha ileri gitmek istersen o zaman sana çok severek Pastel Sunlight Highlighter♡  önerebilirim.
 
Doğal ve kolay göz makyajı önerisi
Doğal tonlarda dumanlı bir göz makyajı için üç farklı tona ihtiyacın olacak. Belirginlik için koyu bir far, dağıtmak için orta tonlarda bir far ve aydınlatmak ve vurgulamak için açık bir far tonu. Farklı nude tonlarını bir arada sunan bir far paleti kullanmak akıllıca bir seçim olacak.
Ben REVOLUTION far paletlerini sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.
Ve maskarayı unutmayalım. Maskara olarak ise Pastel Express Volume & Length Maskara. Kesinlikle almalısınız.
 
EYELİNER 
Makyaj dünyasına adım atar atmaz o hep hayalini kurduğun, kusursuz görünen, kuyruklu eyeliner’ı çekmeyi düşünüyorsan birazcık daha zamana ihtiyacın olduğunu söylemeliyim. Bunu yalnızca, kolay kullanılabilen, mümkünse keçe uçlu bir eyeliner ile pratik yaparak elde edebilirsin. L'Oréal Paris'in Superliner Perfect Slim eyeliner'ı işini çok kolaylaştıracak!
 
RUJ 
Nude tonlarda, mat bitişli, dudağı kurutmayan bir ruj arıyorsan, Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnude Likit Mat Ruj tam sana göre...
Okumaya devam edin