Günlük burç yorumları bugün sizin için neler söylüyor? 30 Ekim 2020 Cuma günü günlük burç yorumlarınızı okuyun.

KOÇ BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, aldığınız etkilerden doğru anlamda yarar sağlama şansınız var. Olumsuzlukları geride bırakmak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Sonuçların her açıdan belirleyici olabileceği bir gün. Birlikte olduğunuz kişiyle ortak nokta üzerinde buluşmanın yollarını aramalısınız. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.İş ve kariyer hayatınızda bugün, istediklerinizi yerine getirme konusunda kararlılık ortaya koyabileceksiniz.

BOĞA BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, tersliklerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelmenin yollarını aramalısınız. Kariyerinizin gidişatını olumlu anlamda değerlendirmeyi başaracaksınız.  Bugün, gelir ve gider arasındaki dengeyi korumayı başardığınız sürece sorun yaşamayacaksınız.. Gerginliklerin üstesinden gelebileceğiniz bu süreçten dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Belirsizlikler nedeniyle kafanız biraz olsun karışabilir ancak sonunda yüzünüz gülmeye başlayacaktır.

 

İKİZLER BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, düşünmeden adım atmaktan kaçınmalısınız. Kendiniz için doğru olan ne ise onun üzerinde yoğunlaşmaya çalışın. işbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Stresten ve sıkıntıdan kurtulmak için ne gerekiyorsa onu yapmak isteyeceksiniz. Kişisel sorunlarınızı geride bırakabileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Beklentileriniz konusunda biraz daha sabırlı ve dengeli olmaya çalışın. Hızlı ve düşüncesiz hareket ettiğiniz sürece her şeyin daha da karmaşık olabileceğini unutmamalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya ihtiyacınız var.

YENGEÇ BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, kendinizi bazı konularda engellenmiş hissediyor olabilirsiniz. Birlikteliğinizi zora sokabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Gelişmeler üzerinde etkinlik göstermenin yollarını aramalısınız. Birlikteliğinizin gidişatını dengelemeniz gereken bir gün.İş ve kariyer hayatınızda bugün, sakinliğinizi korumanın yollarını aramalısınız.Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz.Sorunların ve sıkıntıların geride kalması için ne yapmanız gerekiyorsa onu yapın.

ASLAN BURCU : Bugün, iç dünyanızla alakalı konularda biraz daha sabırlı ve dengeli olmalısınız. İçinden çıkmakta zorlanabileceğiniz bazı sorunlar gündeme gelebilir. Kendinizi güvence altına almak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Olumsuzlukları kısa zaman içerisinde ortadan kaldırabilirseniz, her şeyin daha da iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. Gelişmeler üzerinde mutlaka etkinlik göstermeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

BAŞAK BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, iletişimle ilgili konularda yaşanacak aksaklık birlikteliğinize de yansıyabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızın açılmasına neden olabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız.Bugün, maddi durumunuzu yakından ilgilendirebilecek bazı gelişmeler gündeme gelebilir.Tüm faaliyetleriniz ve dostluk ilişkileriniz bakımında kendinizi güvence altına almak istiyorsunuz. Düşündüğünüz bazı adımları atamayacak olmanız nedeni de tam olarak bu. Analiz etmediğiniz hiçbir şey için harekete geçmek istemeyeceksiniz. Sonuçların belirleyici olabileceği bir süreçten geçmektesiniz. Kafa karıştırıcı her ne varsa ondan uzaklaşın.

TERAZİ BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, kendinize zaman yaratmak için birlikte olduğunuz kişiden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.Sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşması için ne gerekiyorsa onu yapabileceğiniz bir gündesiniz. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz sürece üstesinden gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Doğru planlama içerisine girdiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. Hataları geride bırakmanız gereken bir gün.

AKREP BURCU :  Birlikte olduğunuz kişiyle ortak nokta üzerinde buluşmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Olumsuzlukların geride kalabileceği bir gün.İçinde bulunduğunuz durumu tamamen kontrol altına almanın yollarını aramalısınız. Düşündüklerinizi uygulamak için ne gerekiyorsa onu yapmanız gerekmekte. Ani ve hızlı kararlar almaktan kaçındığınız takdirde daha az hata yapabileceğinizi de unutmamalısınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygunluk göstermeye çalışın.

YAY BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, tadınızı kaçırabilecek herhangi bir durumla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz.  Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bugün içerisinde sorunların geride kalmasını sağlayabilirsiniz. Stres altında olacağınız anlarda dahi kendinizi sakinleştirmeye çalışmalısınız. Olumsuzlukların üstesinden gelmeye çalışın.

OĞLAK BURCU : Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal enerjinizden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Sonuçların belirleyici olabileceği bir süreçten geçmektesiniz. Huzur ve mutluluk için gerekli olan adımları atabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Kontrollü olmanız gereken bir gün. Karmaşadan uzaklaşmayı başardığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Sorun olarak görmediğiniz bazı konuların başınıza dert açabilir. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz zaman üstesinden gelebileceğinizi de unutmamalısınız. Sorumluluklarınıza uygun hareket etmeniz gereken bir gün.

KOVA BURCU :  Huzuru ve mutluluğu yakaladığınız anda devamlılığı için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Hatalarınızdan ders çıkartmanız gereken bir gün.Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bu dönemi en doğru şekilde değerlendirmeye çalışın. Kontrol sizde olduğu sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınızDengelerin altüst olmasına neden olabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Atacak olduğunuz adımları doğru anlamda atabildiğiniz takdirde sorun yaşamayacaksınız. Yaşamsal konularda sizi zorlayabilecek herhangi bir girişimde bulunmamaya çalışın.

BALIK BURCU :  Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Doğru olan ne ise, onun üzerinde yoğunlaşmanız gereken bir gündesiniz.Bugün, yaşamsal konularda sizi huzurlu hissettirecek her ne varsa onun üzerinde yoğunlaşmak isteeceksiniz. Doğru ifadeler ortaya koyabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hassas etkiler alabileceğiniz bugünü doğru anlamda değerlendirmeye alabildiğiniz takdirde sorun yaşamayacaksınız.  Bakış açınızdaki değişimi de kontrol altına almaya çalışın.

 

Okumaya devam edin