Günlük burç yorumları! (14 Kasım 2020 Cumartesi)

Koç Burcu Günlük Yorum

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, tercihleriniz konusunda biraz daha dengeli ve dikkatli olmalısınız.Bugün, yaşamınızla ilgili konularda kendinizi anlamsız bir baskı altında hissedebilirsiniz. Öncelikleriniz doğrultusunda hareket ederken kendinizi rahat hissetmeyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Var olan sorumluluklarınızı yerine getirebildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Doğru planlama ile istediğiniz her şeye ulaşma şansınız var. Odaklanmaya çalışmalısınız.

 

İkizler Burcu Günlük Yorum 

Bugün, birbirinden farklı iki enerji altındasınız. Tam olarak nasıl hareket etmeniz gerektiğine karar veremeyeceksiniz. Bilinçli yaklaşımlar ortaya koyabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Sonuçların belirleyici olabileceği bir gündesiniz. Doğru olan ne ise, onu yerine getirmenin yollarını aramalısınız. Hatalarınızı geride bırakmayı başardığınızda rahat nefes alabileceksiniz. Odaklanmanın yollarını aramanız gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

ekte.

 

Bugün, yaşamsal konuları ilgilendiren alanlarda kendinizi sınırlanmış hissedebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz sürece üstesinden gelebileceğinizi de iyi biliyorsunuz. Sorumluluklarınızın üstesinden gelmenizi sağlayacak adımlar atmalısınız. Gücü elinizde bulundurmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorum 

Bugün, ailenizle ilgili konularda kendinizi fazlasıyla sorumluluk altında hissedebilirsiniz. Üzerinizdeki baskıların iyiyden iyiye artış gösterebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Yapılması gerekenleri zamanında yerine getiremediğiniz sürece her şeyin daha da karmaşık olmasına neden olabilir. Nefes almak ve rahatlamak istiyorsunuz. Anlaşılabilir istekleriniz var ancak bu konuda mutlaka elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

 

Yay Burcu Günlük Yorum

Bugün, yaşamsal alandaki sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Kişisel önceliklerinizi doğru belirleyemediğiniz sürece her şeyin daha da karmaşık olmasına neden olabilirsiniz. Kişisel alışkanlıklarınızın da sürekli olarak değişim gösterme ihtimali var. Her şey üzerinde denge kurabildiğiniz sürece rahat nefes alabileceğinizi de unutmamalısınız. Doğru olan ne ise, onun üzerinde yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

 

Kova Burcu Günlük Yorum

Bugün, ihtiyaçlarınız konusunda yeni adımlar atmaktan kaçınmayacaksınız. Kendinizi dış dünyada ifade ederken biraz daha dengeli olmalısınız. İçinden çıkmakta zorlanmayacağınız sorunlarla karşılaşacaksınız ancak bunun için biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bazı gelişmeleri de tekrar tekrar gözden geçirmeye çalışın. Kafanızın içindekiler değişim gösterecek olsa da ayak uydurmanın yollarını aramalısınız.

 

Boğa Burcu Günlük Yorum

 Bugün, kendinizi bulunduğunuz ortamlarda ifade ederken pek rahat hissetmeyeceksiniz. Yoğun düşünceler altındasınız ve bu da ilerlemek istediğiniz yönde rahat hareket edemeyeceğiniz anlamına gelmekte. Sağlam kararlar almalı ve aldığınız kararların mutlaka arkasında durmalısınız. Değişim gösteren düşüncelerinize uygun hareket edebildiğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Elinizden gelenin en iyisi yapmaya ihtiyacınız olan bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorum 

 Bugün, ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda daha anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymalısınız. Dikkati elden bırakmadığınız sürece aslında hata yapmayacaksınız. Etrafınızdaki insanların size karşı gelmeye başladığını düşünüyor olabilirsiniz ancak mantıklı düşünmeyi başardığınız sürece her şeyi daha net yorumlama şansınız olabileceğini de unutmamalısınız. Hassas etkiler alıyorsunuz ve bundan da doğru anlamda yarar sağlamalısınız.
 

Başak Burcu Günlük Yorum

 Bugün, ruhsal olarak kendinizi toparlamak isteyeceksiniz. Sizi zorlayan her ne varsa ondan uzaklaşma şansınız var. Hayatın yeteri kadar üzerinize geldiğini düşünüyorsunuz. İstediklerinize ulaşma konusunda biraz daha kararlı olmalısınız. Nedenler üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini siz de iyi biliyorsunuz. Sorumluluklarınız ne kadar ağır olursa olsun, üstesinden gelebileceğiniz bir gündesiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Yorum 

Bugün, sözel açıdan kendinizi fazlasıyla ciddiyet altında ifade edebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla ortak nokta üzerinde buluşmayı başardığınız sürece rahat edebilirsiniz. Kendiniz için doğru olan ne ise, onun üzerinde yoğunlaşmanın yollarını aramalısınız. Hata yapmadığınız takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Doğru olan ne ise, onun üzerinde yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

 

Oğlak Burcu Günlük Yorum 

 Bugün, isteklerinizi hayata geçirme noktasında biraz daha kararlı olmalısınız. Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz ancak bunun için elinizden gelenin de en iyisini yapmaya ihtiyacınız var. İçinde bulunduğunuz duruma uygunluk göstermenin yollarını aramanız gerekiyor. Tutarlı davrandığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Gerekli olanların yerine getirilebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Doğru olanlar üzerinde odaklanmaya çalışmalısınız.

 

Balık Burcu Günlük Yorum

Bugün, sosyal hayatınızı yakından ilgilendiren gelişmeler üzerinde yoğunlaşırken biraz daha dengeli olmalısınız. Düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz tam olarak istediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Sorunlar üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız sürece her şeyin üstesinden gelebileceğinizi de unutmamalısınız. Çelişkilerin üstesinden gelmenin yollarını aramalısınız. Sorunların ve sıkıntıların geride kalmasını sağladığınız sürece rahat nefes alabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Okumaya devam edin