2018 yılında geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Arda Öziri’nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, oyuncunun yakın arkadaşı Balamir Emrem ile önceki gün evlendi. Bu durum sosyal medyada gündem oldu.Oyuncu Arda Öziri 27 Mayıs 2018'de geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetmiş, Rıza Kocaoğlu, Engin Altan Düzyatan gibi bir çok ünlü konservatuvar arkadaşı cenazede yer almıştı.

Genç oyuncu Arda Öziri’nin sevgilisi Vildan Örnek, yaşadığı acıyı sosyal medyada paylaşmış, cenazede Öziri’nin ailesinin yanından ayrılmamıştı.

Öte yandan Vildan Örnek'in bir arkadaşının doğum günü partisine katıldığı fotoğraflar sevgilisinin 40'nın çıktığı gün parti yaptı' şeklinde yorumlanarak tepki görmüştü.

"ÖLMEDEN ÖNCE AYRILDIK" demişti.Örnek, arkadaşının doğum günü partisine katıldığını belirtirken Öziri'yle öldüğü zaman ayrı olduklarını, 6 aydır hiç konuşmadıklarını ilişkilerinin ise 2 yıl önce bittiğini söylemişti.

Arda Öziri'nin 'Akasya Durağı' dizisindeki rol arkadaşı Balamir Emrem, Öziri'nin eski nişanlısı Vildan Örnek ile evlendi. Merhum oyuncunun yakın arkadaşı olan iş insanı Cengiz Çolak, bu evliliğe isyan etti.

"O FOTOĞRAFLARI KALDIR"Cengiz C¸olak, "Arkadas¸larınızı iyi sec¸in siz o¨lu¨nce namusunuza go¨z dikebilirler" diyerek kızgınlıgˆını dile getirdi.

Balamir Emren’in sosyal medya hesabında Arda Öziri ile olan fotoğrafını kaldırmasını isteyen Çolak, “O fotoğrafı kaldırman için seni bir daha uyarmayacağım Balamir!” dedi.

Okumaya devam edin