Maske takıyor olsak da, makyaj yapmaktan geri kalmadığımız için, bu yazımızda maskeye bulaşmayan makyaj malzemesi önerilerimizi bir araya getirdik. Maskeni çıkardığında hiçbir bulaşma görmeyeceğin, gün boyu bozulmayan bir makyaj için ihtiyacın olan her şeyi açıklıyoruz..

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten 

30 saate kadar kalıcı, transfere ve bulaşmaya dayanıklı formülüyle maske takarken en rahat ettiğimiz fondötenlerden biri. Yüksek kapatıcılığına rağmen cilde nefes aldıran ve doğal bir bitiş veren bu fondöten, maske altındaki zor şartlara da son derece dayanıklı.

Pure Beauty CC Krem

Tüm kusurlarını gizleyecek, cildinde doğal duracak, aynı zamanda da bulaşmayan bir fondöten arıyorsan Pure Beauty CC Krem

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı

Ciltteki tüm kusurları, en koyu göz altı morluklarını bile tek seferde kapatacak kadar etkili ve gün içerisinde kalıcı formülüyle akmıyor ve bulaşmıyor. Maske takarken kusursuz bir cilde sahip olmak için bu maskeye bulaşmayan kapatıcıyı kullanabilirsin.

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Ruj konusu bizim için bir vazgeçilmez! Maske taksak bile ruj sürmeyi asla ihmal etmiyoruz. E tabi, maskeye en çok bulaşacak şey de ruj değil mi? Bu yüzden transfere dayanıklı, maskeye bulaşmayan ruj, makyaj çantalarımızın en popüler ürünleri arasına giriyor.

NYX Professional Makeup Setting Sprey Matte

Makyajın mat görünmesini ve gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor. Niasinamid içeren formülüyle cildinin pürüzsüz görünmesini de sağlayan bu makyaj spreyi, makyajının maskeye bulaşmasına da engel olacak.

 

 

Okumaya devam edin