Adım adım finale doğru ilerleyen Çukur dizisinde heyecan dorukta. Peş peşe ölümlerle sarsılan Çukur’da bu bölüm Emmi’nin cenazesi kaldırılıyor. Gerçeği öğrenen Vartolu deliye dönüyor.

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Yamaç "Paşa gitti, baba gitti, emmi de gitti." der ver gözleri dolarken abisi onlar ölünce efsane oluyorlar diye cevap verir. Öte yandan Yamaç Vartolu ile konuşmazken Karaca'nın annesi kızım nerede diye hesap sorar. Vartolu her şeyi öğrenir ve öfkeyle arabasına biner. Yamaç'ın ne oldu sorusuna Karaca diye cevap veren Vartolu arabayı sürer. İşte Çukur 4. sezon 35. bölüm fragmanı.. 

Çukur Son Bölüm Özeti

Yamaç'ın oyunlarıyla arka arkaya darbe alan Vartolu, bu sefer ipleri eline aldı.

Amca'nın gücünü azaltmak için harekete geçen Yamaç, Vartolu'nun akıl dolu oyunuyla neye uğradığını şaşıracak. Efsun'la Sultan arasındaki gerilim devam ederken, Yamaç ve Efsun'un gündemi aldıkları bir bilgiyle tamamen değişecek. Karaca'nın ölümünü örtbas etmeye çalışan Amca, Karaca'nın kendiliğinden gittiğine aileyi ikna etmeye çalışacak. Oynadığı son kozla zafere ulaştığını düşünen Kulkan, hiç beklemediği bir düşmanla karşılaşacak ve bu karşılaşma nefesleri kesecek.

Okumaya devam edin