Kuzey Yıldızı Feride öldü mü? Feride Mollaoğlu diziden çıktı mı? sorularının yanıtları merak edildi. Show TV'nin başladığı ilk günden itibaren büyük bir beğeni toplayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi büyük bir beğeni topluyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları merak ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk: Feride kimdir, gerçek adı nedir, nereli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk: Feride karakterini canlandıran Gizem Güneş kimdir?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Feride karakterini canlandıran Gizem Güneş'in diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu. Kuzey Yıldızı dizisinin 1 Mayıs günü yayınlanan bölümünde Mete, Serkan ve Feride'nin trafik kazası geçirmiş ve Polis Kuzey'i arayarak 'kızınız Feride hayatını kaybetti' demişti bu konuşmasının sonucunda Feride'nin diziden ayrılıp ayrılmadığı araştırılmaya başlandı.  Kuzey Yıldızı dizisinde Feride karakteri çıktı mı? Feride karakterini canlandıran Gizem Güneş Kuzey Yıldızı dizisinden ayrılmadı. Dizide polis Feride'nin olduğunu söylese de bunun asıl sebebi güzel oyuncu Gizem Güneş'in koronavirüse yakalanmasıdır. 2 hafta karantinaya olan ve dizide yer almayacak olan Gizem Güneş için bir ayrılık sahnesi yazıldı. Fakat gelecek hafta büyük bir ihtimalle polis tekrar Kuzey'i arayarak Feride'nin ölmediğini söyleyecektir. Diziyi izleyenler Feride karakterinin diziden ayrıldığını düşündüler ama Feride Kuzey Yıldızı dizisinden ayrılmadı. 

 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK: FERİDE MOLLAOĞLU GERÇEK ADI NEDİR?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Feride karakterini "Gizem Güneş " canlandırıyor. Gizem Güneş dizideki karakterinin adı "Feride Mollaoğlu"dur.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK: GÖKÇE MOLLAOĞLU KARAKTERİ

Kuzey'in, Yıldız'ı terk edip, annesiyle evlendiği yaştadır Feride. Üniversitede edebiyat bölümünde okumaktadır. Babasının ilk göz ağrısı, üç kız kardeşin en büyüğüdür. Yaşadıkları bu kara günlerde babasının en büyük destekçisi ve sırdaşıdır.


 

Okumaya devam edin