Sosyal Medya

BURÇLAR

29-4 Ağustos Haftalık İkizler Burçu tavsiyeleri!

Yengeç burçlarına iyi haber! Uzman Astrolog Şenay Devi'nin teorileri ve fikirleriyle haftalık koç burcu analizi! Yazımızın devamında koç burcunu bu hafta nelerin beklediğinden haberdar olun!

İkizler burcu olanlar; Hafta boyunca ikili ilişkileriniz önem kazanıcak.
  • Özel yaşamınızda ağzını tutamamasından kaynaklı arkadaşlarınıza sebep olucağı zor luklar yaşayabilirsiniz.
  • Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya hiçte gerçeğe yansıtmayacak bi şekilde ortaya dökülebilir,haklı olduğunuz konularda haksızlıklar yaşayabilirsiniz.
  • Özel yaşamınızı,arkadaşlık ilişkilerinizi dengelemeli gerçekçi adi bi şekilde olayları kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.Ayrıca unutmamalısınız ki iki kişinin bildiği sır sır değildir.
  • Dostluk bambaşka bir şeydir arkadaşlık başka.İkisi arasındaki ince çizgiye hafta boyunca önem vermelisiniz.Bu hafta yazarlıkla ilgilenen ikizler ön plana çıkacakları güçlü enerjilerle karşı karşıyalar.
  • Hayallerinizi,yüreğinizde biriktirdiklerinizi en güzel haliyle kaleme alıp meslek hayatınızda da yazılı olarak yapacağınız başvurularınızda da başarılı olabilirsiniz.Hafta boyunca konuşmak yerine dinlemek başarınızı arttıracaktır.
  • Bu hafta ortasından itibaren iş hayatınızda sürprizlerle istediğiniz şekilde ilerleyebilir. Hafta boyunca kendinize güvenmeli,sabırlı davranmalı,özel yaşamınızla ilgili konuları kiminle ne konuştuğunuzu hesap etmeli,geçmişte zarar gördüğünüz insanlarla uluorta aile ve özel hayatınızı paylaşmamalısınız. Bu hafta ilişkisini sorunsuz olarak devam ettiren İkizler seviliyor olmanın gücü yaşamınızdaki pek çok sıkıntıyı aşmanızda ve çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturacak olumlu gelişmeler işaret etmekte.
 
Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler;
Yakınınız aracılığıyla tanıyacağınız biriyle yakınlaşabilir,daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz.Sizlere tavsiyem duygularınızı ikinci plana almamalı,mantığı aklı elden bırakmadan ani kararlar vermemeye çalışıp karşınıza çıkan insanı tanıyarak kararlar almalısınız.
Bugüne kadar yaşadıklarınız hayatınızı yorucu bi şekilde hızlandırdı,zayıflattırdı şimdi sadece şansa değil aklınıza güvenmeli zamanı geri alamayacağınızı bilip zamanın size kattığı olgunluğu hayatınızın her sayfasına taşıyabilmelisiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.