Koltuk altı kararması her kadının hatta her erkeği en büyük problemlerinden biri. Koltuk altı kararmasının nasıl önüne geçeceğinizi veya nasıl durumu düzelteceğinizi biliyor musunuz? Bu yazıdan sonra koltuk altı kararması ile ilgili hiç bir sorununuz kalmayacak!
Koltuk altı kararması her genç, yaşlı kadının başlıca sorunu. Koltuk altı kararmasından basitçe kurtulmanız için aslında izlemeniz gereken adımlar çok basit. Pahalı kozmetik ürünleri ya da bitkisel macunlar gibi şeylere ihtiyacınız yok. 
 
Koltuk altı kararmasında etkili bir yöntem, Limon! 
 
Evet sadece bir yarım limon ile koltuk altı kararmasının önüne geçebilirsiniz. Limona herhangi bir şekilde cildinizin alerjen etkisi yok ise, limonu koltuk altı kararmasında kullanabilirsiniz. 
 
Koltuk altı kararmasında diğer bir yöntem, Patates!
 
Patatesin ciltte herhangi bir yan etkisi şu güne kadar gözlemlenmedi. Patatesi dilimler haline getirip patates dilimlerini koltuk altınızda kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan patatesi günde dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. 
 
Sizi bu sıkıntılı durumdan kurtarabilecek diğer bir yöntem ise Karbonat! 
 
Az miktarda karbonatı su ile karıştırıp, koltuk altınıza uygulayabilirsiniz. 7-8 dakika bekletip ve bunu bir kaç hafta tekrarlamanız durumunda, koltuk altı kararmaları sizin için korkulu rüya olmayacak!
 
Kaynak: KadınsıBakış.com
Okumaya devam edin