Yaz aylarının sonlarına geldik. Hepimiz bu durumdan şikayetçiyiz, biliyorum. Yaz aylarının son günlerini arkadaşlarınızla keyifli geçirmek istemez misiniz? Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz kafeleri sizin için derledik.

1. Zencefil

 
Zencefil

Arkadaşlarınızla hoş, eğlenceli ve şirin ambiyansıyla hoş vakit geçirebileceğiniz bir kafe. Fiyatları oldukça makul olan bu kafenin bir vejeteryan kafesi olduğunu da unutmamamız gerekiyor. Vejetaryan okurlarımıza tavsiye edebileceğimiz güzel yerlerden birisi.

 

2. Şimdi

 
Şimdi

Asmalımescidi hepimiz severiz dimi? Asmalımescidin en nezih, sakin, kafa dinleyebileceğiniz en güzel mekanlarından birisi. Yolunuz düştüğünde uğrayıp bi kahve içmeyi ihmal etmeyin:)

 

3. Passion

 
Passion

Sanki bir filmden çıkmış gibi olan ambiyansıyla dağ evini anımsattığı söylenebilir. Bu kafemiz öğrenci arkadaşlar için biraz pahalı olabilir.. Faakat, harçlıkları biriktirip buraya gitmeye değer!

 

4. Nişantaşı Brasserie

 
Nişantaşı Brasserie

Nişantaşı Brasserie, ilk açıldığı günden beri, günün her saatinde yaşayan dolu bir mekan. Nişantaşı sakinlerinin, sosyete dergileri fotoğrafçılarının da en çok vakit geçirdiği bölge. Hoş dekorasyonu ve şık menüsüyle Nişantaşı Beymen’in giriş katında servis veriyor.

 

5. Ops

 
Ops

İçeceklerden ev yapımı limonatanın şekeri de limonun ekşi tadı da tam kıvamında. En yakın arkadaşınıza kahve içmeye gitmişsiniz hissi yaratan renkli dekorasyonu ve güzel müzikleri sizi Ops’un müdavimi yapacak.

Okumaya devam edin