Hayatınızın en heyecanlı günü geldi ve çattı. Gelinliğiniz, ayakkabınız ve çiçeğiniz önceden hazır. Geri kalan tek şey sizi tamamlayacak olan saçlarınıza karar vermektir. Peki ya saçlarınız bu özel gününüzde nasıl olacak?

Gelin saçı denildiğinde akla gelen ilk model topuz. Gelin topuzları yıllardır popülerliğini koruyor ancak bu dönem öyle olduğu pek söylenemez. Şaşalı topuzlar binlerce tokalar yerine gelinler doğal ve rahat olmayı tercih ediyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında havuz başı ya da kır düğünlerinde açık, bukle bukle, dalga dalga saçlarla doğallığın ve rahatlığın tadını çıkartıyorlar.

Doğal bukleler ile bütünleşecek canlı çiçeklerden taçlar ya da buklelerin arasına serpiştirilmiş beyaz güller eminiz çok yakışacak. Mutluluktan bulutların üstünde gezinirken kendinizi bir kuş kadar özgür hissedebilirsiniz.

İster yarım toplayabilir, ister tamamen serbest bırakabilir, isterseniz de sağ ya da sol tarafınızda tutam şeklinde toparlayarak uçlarını sarkıtabilirsiniz. Gelinliğinizle bütünleşecek bir taç ya da toka ile de güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Kafanızın üzerinde kocaman bir topuz yerine özgür saçlar ile hayal ettiğiniz gibi bir düğün geçirmeniz dileğiyle mutluluklar.

Okumaya devam edin